USŁUGI

Tradycja naszej rodzinnej działalności zobowiązuje nas do oferowania usług na najwyższym poziomie. Szczycimy się swoimi wysokimi kwalifikacjami oraz wiedzą branżową na bieżąco aktualizowaną poprzez szkolenia i kursy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w przypadku wszelkich innych indywidualnych realizacji i zapytań.

Grawerton

Zakład introligatorski „Pod filarami” od zawsze umiejętnie łączy tradycję z nowoczesnością. Jedną z usług, które oferujemy jest grawerton. Jest to specjalna technika introligatorska, zapewniająca możliwość umieszczenia na okładce pełnokolorowego nadruku – trwałego i bardzo wyraźnego.

Oprawa książek

Oprawa książek to jedna z naszych specjalności. Każdy z nas na pewno zdaje sobie sprawę jak wiele zawdzięcza słowom zawartym w książkach, niektóre z nich są jednorazową lekturą, a inne towarzysza nam przez całe życie. Chętnie czerpiemy z nich wiedzę, wręczamy je jako prezenty oraz odnajdujemy dzięki nim chwile radości.

Oprawa Prac

Oprawa książki, pracy dyplomowej, restauracyjnego menu czy akt to nie tylko ozdoba wydawnictwa. Pełni ona zarówno funkcję estetyczną, jak i pragmatyczną – chroniąc papier przed zniszczeniem i pozwalając mu na długo zachować doskonały stan.

Tłoczenie i złocenie napisów

Usługi w zakresie wykonywania nadruków na metalu wykonujemy niezawodnie – bez względu na typ metalu, na którym ma być wykonany grawer czy stopień jego zaawansowania. Wszystko to z uwagi na ponad 50-letnie doświadczenie w branży introligatorskiej, nowoczesny park maszynowy oraz profesjonalne i odpowiedzialne podejście do potrzeb każdego Klienta.