Tłoczenie i złocenie napisów

Zakład introligatorski „Pod Filarami” wykonuje pełen zakres prac związanych z oprawianiem i grawerowaniem. Jedną z naszych specjalności jest tłoczenie i złocenie napisów – zarówno z myślą m.in. o wizytówkach na drzwi czy identyfikatorach, dyplomach, certyfikatach i innych tego typu akcesoriach. Jeśli interesują Państwa profesjonalne nadruki na metalu, zachęcamy do kontaktu i do współpracy!

Tłoczenie i złocenie napisów: profesjonalnie i precyzyjnie

Usługi w zakresie wykonywania nadruków na metalu wykonujemy niezawodnie – bez względu na typ metalu, na którym ma być wykonany grawer czy stopień jego zaawansowania. Wszystko to z uwagi na ponad 50-letnie doświadczenie w branży introligatorskiej, nowoczesny park maszynowy oraz profesjonalne i odpowiedzialne podejście do potrzeb każdego Klienta.

Wykonujemy nadruki na metalu m.in. na powierzchniach materiałów takich jak:

– tabliczki na drzwi oraz ich numery,
– dyplomy i certyfikaty,
– tablice pamiątkowe,
– herby i tarcze,
– zdobione pudełka i etui.

Bez względu na rodzaj oczekiwanego zdobienia, projekt zawsze dostosowujemy do indywidualnych preferencji naszych Klientów, dbając o każdy detal związany z wykonanym grawerem.

Postaw na doświadczonego partnera

Decydując się na współpracę z naszym zakładem introligatorskim, mogą być Państwo pewni, że niezawodnie zrealizujemy Wasze zlecenie, dokładając starań, by spełnić, a nawet przekroczyć pokładane w nas oczekiwania. Naszym Klientom zawsze zapewniamy:

– usługi szyte na miarę – do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, troszcząc się o to, by wpisać nasze możliwości technologiczne w potrzeby zleceniodawcy,
– szeroki wybór technik grawerowania – w tym grawerton i więcej,
– sprawną i terminową realizację wszystkich usług – nawet, gdy zlecenie obejmuje dużą ilość powierzchni do zadruku,
– konkurencyjne i uczciwe warunki finansowe współpracy.

„Pod Filarami” ma siedzibę na terenie miasta Warszawa, jednak do kontaktu zapraszamy wszystkich zainteresowanych współpracą z profesjonalnym introligatorem. Bez względu na rodzaj zlecenia – sprostamy Państwa oczekiwaniom. Czekamy na maile i telefony, jak również zapraszamy do odwiedzania naszej siedziby. Nasza pracownia introligatorska nie zawiedzie Państwa zaufania!